Narty w Alpach

Nim się obejrzysz miasto znowu zostanie przybrane w dzwoneczki, zapłoną lampiony, w witrynach sklepów zabłysną kolorowe lampki a na głównym placu stanie największa choinka, przystrojona w piękne bombki, anioły i złote łańcuchy.

Minie listopad, nastanie grudzień. Oprócz świątecznych porządków, przygotowywania świątecznych potraw, jak co rok będziesz miał ten sam problem – co kupić najbliższym na gwiazdkę?

Bardzo interesującą opinię na temat Alp przesłała czytelniczka jednego z dużych forów internetów. Stwierdza ona, co następuje:

Córka wyrosła już ze słodkich prezentów typu maskotki i różowe sukienki. Lubi podróżować a Ty wiesz, że jej znajomi wybierają się w tym roku w Alpy. Zdecydowanie atrakcja pod znakiem narty Alpy wraz ze znajomymi to będzie dla niej najlepszy prezent. Syn był już w Alpach, ale nie w tych włoskich, może narty Włochy? Tak, Włochy są piękne o każdej porze a pomysł tego rodzaju na pewno mu się spodoba. Został jeszcze mąż, również zwolennik sportów zimowych. Wspólny wyjazd z mężem byłby cudownym rozwiązaniem. Marzy mi się Francja. Prezent dla męża: wyjazd, narty Francja a później prezent dla mnie – zwiedzanie, czyli on i ja na wieży Eiffla, to jest właśnie to co naprawdę Nas ucieszy.

Bardzo interesująca opinia.