Gdy kupujesz mieszkanie swoim dzieciom

Niektórych rodziców najprościej w świecie stać na kupno lokalu mieszkaniowego swoim pociechom. Ja i moja żona do zamożnych rodziców nie należeliśmy nigdy, ale mimo to odłożyliśmy na mieszkanie i na meble do sypialni dla naszych dorosłych już dzieci.

Przyznam szczerze, że dobór mieszkania, które miało być niespodzianką był o tyle trudny, że nie wiedzieliśmy czy taki zakup na pewno się im spodoba. Mieliśmy sporo obaw do tego na co się decydujemy i jednocześnie zastanawialiśmy się czy aby na pewno postępujemy właściwie jeśli chodzi o kupowanie mieszkania bez wiedzy dzieci.

Wybraliśmy takie, które miało dwie sypialnie, pokój gościnny oraz pokój dla dziecka. Oczywiście ponadto obecna była toaleta i łazienka. Na domiar tego jak już wyżej wspomniałem zakupiliśmy wspaniałe meble oraz inne wyposażenie w skład którego wchodziły materace do łóżek.

Najbardziej stresującym momentem tej niespodzianki było oczywiście przedstawienie jej naszym dzieciom. Na szczęście poszło tak jak oczekiwaliśmy i nasze dzieci były niezwykle zachwycone co jeszcze bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że warto było odkładać pieniądze przez pół życia aby zakupić dlań lokal mieszkaniowy. Jestem pewien, że i w Waszym przypadku taka niespodzianka by się powiodła.