Konto Internetowe online Inteligo

Konto Internetowe online Inteligo to między innymi:
Oszczędność czasu
Zapomnij o kolejkach w banku – masz wygodny dostęp do swoich pieniędzy zawsze i wszędzie, a wykonanie transakcji zajmuje Ci tylko kilkanaście sekund.
Po każdej transakcji otrzymasz potwierdzenie SMS-em, a korzystać możesz z wyjątkowo szerokiej oferty usług – konta, lokaty, kredyt, obligacje skarbu państwa, jednostki funduszy inwestycyjnych,

ubezpieczenia, doładowania telefonów pre-paid, zakupy on-line.
Wygoda
Masz dostęp do swoich pieniędzy, gdziekolwiek jesteś, 24 godziny na dobę przez Internet, WAP, SMS, telefon oraz bankomaty. Dodatkowo do dyspozycji masz sieć bankomatów PKO Banku Polskiego (ponad 2000), darmowe wypłaty z kont (dotyczy kont prywatnych) i wpłaty na konto w placówkach PKO BP (ok. 3000 w całym kraju) oraz liczne wygodne formy przelewów i płatności. Intuicyjny serwis WWW umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z konta – np. potwierdzenia transakcji można sobie wydrukować wprost z serwisu WWW albo przesłać emailem lub na nr faksu.
Pełna kontrola nad swoimi pieniędzmi
W każdej chwili i w każdym miejscu możesz sprawdzić stan konta (przez telefon, SMS, WAP, WWW) a otrzymywane SMS-y (w ramach Serwisu SMS) informują Cię natychmiast o wszystkich transakcjach przeprowadzanych na rachunku.
Niskie opłaty
Przelewy w ramach PKO BP – 0 zł. Przelewy na rachunki prowadzone w innych bankach – 0,99 zł. Prowadzenie konta (prywatnego) – 0 zł (przy średnim saldzie miesięcznym > 100 zł). Wypłata gotówki (z konta prywatnego) w bankomatach PKO BP (ponad 2000) – 0 zł. Wpłaty w oddziałach PKO BP – 0 zł. Wypłaty w oddziałach PKO BP (wyposażonych w terminale POS) – 0 zł
Zaufanie
Konta Inteligo prowadzi PKO Bank Polski, który jest największym bankiem detalicznym w Polsce. Bank prowadzi ponad 5,39 mln rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych. W portfelach klientów PKO BP znajduje się ponad 5,31 mln kart bankowych. PKO Bank Polski jest największym wydawcą kart ze znakiem akceptacji Visa w Polsce.
Ze swojego konta możesz korzystać:
· przez Internet w serwisie WWW
· przez WAP w telefonie komórkowym
dzwoniąc do konsultanta na bezpłatny numer 0 801 121 121 lub płatny (81) 53 56789 (np. z telefonu komórkowego lub z zagranicy)
· przez automatyczny serwis telefoniczny – 0 800 121 121 lub (81) 53 56789
· korzystając z Serwisu „Płacę SMS-em”, czyli bezpośrednio z menu Twojego telefonu komórkowego
· korzystając z Serwisu SMS
· przez bankomaty.
W celu zapoznania się z dokładną ofertą mInteligo, wystarczy kliknąć w „Opis produktu”. Opisane są tam wszystkie szczegóły związane z tym bankiem, a także pokazany jest dokładnie i szczegółowo proces zakładania konta. W celu założenia konta internetowego wystarczy kliknąć w „Wypełnij wniosek” i wypełnić znajdujący się tam formularz.