Klasyczne seriale od nowa na antenie!

Wielbiciele klasycznych amerykańskich już zacierają ręce z radości. Oto niebawem na platformie cyfrowej powstanie nowy kanał telewizyjny, który będzie prezentował właśnie tego typu twórczość. I to przez większą część dnia!

Jak mówią niektóre media, na antenie kanału telewizyjnego pojawią się takie klasyki, jak „Adam 12” (słynny serial policyjny sprzed lat), „Oddział specjalny” (serial komediowy, będący prekursorem komedii „Naga Broń”) czy też „Cobra”. Nie braknie także innych ciekawych klasyków, między innymi kryminalnych, komediowych, czy też science fiction. Jak się okazuje, chętnych do oglądania tego filmów nie brakuje.

Seriale mają być wyświetlane w sześciogodzinnych pasmach, które będą powtarzane trzy razy dziennie. Umożliwi to ich obejrzenie w różnych porach dnia.

Ważne jest także to, że seriale będą miały wgrany od nowa polski dubbing. Wpierw zostanie przygotowane tłumaczenie, którym zajmie się profesjonalne biuro tłumaczeń z Wrocławia. Następnie w wysokiej klasy studiu dźwiękowym do filmów zostanie wgrany polski dubbing. Start kanału telewizyjnego planowany jest na początek czerwca tego roku. Na razie trwa przygotowywanie poszczególnych odcinków do emisji na antenie kanału.